Finanční účetní

Pro finanční oddělení, které je podporou výrobních závodů, hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici Finanční účetní – Financial accountant.

Náplň práce:

  • účtování bankovních výpisů, párování úhrad, zasílání platebních avíz, zápočty pohledávek a závazků
  • kontrola účtování vydaných faktur
  • řešení rozdílů při platbách zákazníků, komunikace se zákazníky, správa kreditních limitů, analýza pohledávek po splatnosti, úzká spolupráce s prodejním oddělením v oblasti pohledávek
  • administrace platebních karet
  • zpracování přijatých faktur, jejich evidence, scanování dokumentů
  • konfirmace Intercompany pohledávek a závazků
  • uzávěrkové operace (kalkulace opravných položek k pohledávkám, kurzové přepočty majetku a závazků), inventarizace příslušných účtů hlavní knihy, inventarizace pohledávek s odběrateli

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • vzdělání ekonomického směru min. SŠ
  • znalost účetní problematiky
  • zkušenosti s účetnictvím v cizí měně výhodou
  • odpovídající praxe a znalost prostředí výrobního závodu výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • dobrou znalost práce s MS Office (především MS Excel)

  • skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, docházkový bonus, roční odměna (13. a 14. plat)
  • rozvíjení potenciálu (technické či odborné kurzy, jazyková výuka, aj.)
  • oddělené samostatné kanceláře (nemáme open-space office)
  • bezplatné nápoje na pracovišti (káva, čaj)
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie Benefit Plus, program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • nabízíme dotované stravování v závodní kantýně
  • zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (Sim, internet, TV)
  • Multisport Kartu
  • nabízíme příspěvky na letní tábory pro děti našich zaměstnanců a mnoho dalšího...