Finančný kontrolór|výrobná spoločnosť

Do renomovanej výrobnej spoločnosti hľadáme samostatného a zodpovedného finančného kontrolóra! Máte komunikatívnu angličtinu B2, čísla sú Vašou vášňou a pracovali ste v SAPe? Ak ste skúsenený finančný kontrolór a hľadáte novú atraktívnu kariérnu výzvu, neváhajte sa k nám prihlásiť! :)

What will be your key responsibilities:

Čo bude Vašou náplňou práce:

* pravidelná kontrola a analýza finančných výsledkov a finančných plánov spoločnosti

* plánovanie, prognozóvanie a analýza finančných uzávierok

* monitorovanie a vyhodnocovanie nákladov, výnosov a rozpočtov, obchodnej marže

* úzka spolupráca  pri monitoringu a controllingu s výrobným oddelením, obchodným oddelením,  oddelením nákupu, finančným oddelením a ďalšími oddeleniami spločnosťami

* príprava finančných reportov pre manažment a vedenie spoločnosti

* identifikácia finančných rizík a návrh opatrení na ich minimalizáciu

* podpora pri tvorbe finančných plánov a prognóz

* spolupráca pri zlepšení funkcionalít ERP systému

* zabezpečenie súladu finančných operácií s legislatívou a internými predpismi

What experience should you have:

* VŠ/SŠ v ekonomickom odbore

* anglický jazyk na aktívnej úrovni B1/B2

* znalosť MS Excel, práca v SAP

* skúsenosť na obdobnej pozícii min. 3 roky

* analytické  a kritické myslenie, orientácia na detail, tímovosť

* otvorenosť, komunikatívnosť, flexibilita

What do you get in return:

* finančné odmeny

* možnosť HO

* flexibilná pracovná doba

* práca v stabilnej spoločnosti s renomovaným menom na trhu a dlhodobou tradíciou

* jazykové, odborné a kariérne vzdelávanie priamo na pracovisku

* finančný príspevok na dopravu

* príspevok pri pracovných výročiach

* možnosť ubytovania, využívanie rekreačného zariadenia

* teambuildingy, firemné akcie