Fleet specialist

FLOTTA specialista
Kifli.hu egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen.
Feladatok
Te is látod nap mint nap a Kifli futárautóit cikázni a városban? Jó érzéssel töltene el, ha ezeket a járműveket te kezelhetnéd, mint Flotta Manager? Keressük azt a Kifli-köpenyes szuperhőst, aki az összes külső és belső flottakezelési műveletért és a teljes flottakezelési rendszerért felel. Ő irányítja a napi flottaműveleteket, foglalkozik számlázással, vezeti a flottakezelési nyilvántartásokat. Biztosítja, hogy járműveink jó állapotban, folyamatos karbantartásban legyenek, jóváhagyja a javításokat, valamint kezeli a kapcsolódó beruházásokat és a flottaüzemeltetési folyamatokat.Kit keresünk?

·        Egy nyitott, gyors, eredményorientált, strukturált, analitikus, szorgalmas és az emberek igényeire figyelő személyt, aki proaktívan dolgozik és szívesen kipróbál új technológiákat

·        A lendület szótári megfelelőjét: rengeteg energiával kell rendelkezned ahhoz, hogy egy ilyen kihívásokkal teli környezetben dolgozz, és tudnod kell, hogyan add át ezt az energiát másoknak is

·        Akinek a szemléletéből fakad a felelősségteljes munkavégzés

·        Egy gyorsan tanuló, rugalmas embert: működésünk során gyakran nem elegendőek a szabványos megoldások, ezért folyamatos tanulásra és változásra van szükség

·        Remek kommunikátort - képesnek kell lenned arra, hogy különböző típusú emberekkel hatékonyan kommunikálj, akik különböző területekről érkezhetnek. Képesnek kell lenned arra, hogy megfelelően elmagyarázd nekik az eljárásokat, megoldásokat stb.

·        Valakit, aki nem fél feltűrni az ingujját, és megoldani maga egy problémát, ha szükség van rá

·        Önállóan dolgozni tudó karaktert, aki képes egy nagy létszámú csapat támogatása nélkül is teljesíteni

·        Egy szenvedélyesen elhivatott karaktert, aki törekszik a magas szintű ügyfélelégedettségre

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

·        Flottakoordinátori  tapasztalat (ideális esetben haszongépjárművek)

·        Tapasztalat szervizekkel történő kapcsolattatásban

·        Üzleti érzék és céltudatosság

·        Alapvető műszaki ismeretek és az autók iránti szenvedély

·        Szorgalom és strukturált munkamódszer - sok autónk van, és ezzel együtt rengeteg papírmunka is jár

·        Alapvető vágy arra, hogy fokozatosan nagyobb rendet teremts folyamatainkban és műveleteinkben

·        Olyan ember vagy, akihez bárki fordulhat, ha flottánkról van szó

·        Szeretsz tanulni, fejlődni és vágysz a sikerre

·        Legalább középfokon beszélsz angolul

·        Microsoft üzleti termékek ismerete

·        Minimum középfokú végzettséged van

·        Része lehetsz egy jó hangulatú, fiatalos, motivált, összetartó csapatnak

·        Egy biztos hátterű, kiemelkedően sikeres cégnél dolgozhatsz, amelyre büszke lehetsz

·        Versenyképes jövedelmet kapsz, és megbecsüljük a munkádat

·        Cafeteria, Kifli Prémium tagság és egyéb céges juttatások,

·        Korlátlan fizetett szabadság