Főkönyvelő

Globális hátterű partnercégünk közel 170 országban támogatja ügyfeleit könyvelési, könyvvizsgálói, tanácsadási szolgáltatással. Magyarországon 6 üzletágukkal kínálnak széles palettát különböző méretű és profilú cégek számára.
Könyvelő csapatuk két helyszínen van jelen, most zalaegerszegi irodájukba keresnek főkönyvelő kollégát, aki a people management feladatok mellett a csapat szakmai kérdésekben való támogatását is biztosítaná.

  • A könyvelő csapat vezetése, szakmai támogatása (6-7 fő)
  • Teljes körű könyvelés, adóbevallások, beszámolók elkészítése és ezekhez kapcsolódóan a kollégák munkájának ellenőrzése
  • Havi és éves zárási folyamat menedzselése
  • Könyvvizsgálaton, adóhatósági ellenőrzéseken való részvétel, ehhez szükséges dokumentáció biztosítása
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Jogszabályi környezet változásainak nyomon követése

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Pénzügy-számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év könyvelési és min. 1 év főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalat - zárás, beszámoló készítés kapcsán önálló, magabiztos tudás
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Naprakész számviteli és adójogi ismeretek
  • Angol nyelvtudás előny
  • Változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos, önálló, mások motiválására képes személyiség

Mit kap cserébe:

  • Egyénre szabott fejlődési lehetőség és karrierút
  • Támogatott szakmai képzések
  • Összetartó, magas szakmai színvonalat képviselő kollégák
  • Modern, családbarát munkakörnyezet
  • Hibrid munkavégzési lehetőség