Frontend Developer (Angular)

Hledáme zkušeného frontend developera se znalostí Angularu, který se připojí k týmu, v jedné z největších evropských pojišťoven a pomůže nám s vývojem webových aplikací.

Náplň práce:

- Vývoj uživatelských rozhraní pro moderní webové aplikace pomocí Angularu.

- Návrh a implementace responzivního a uživatelsky přívětivého designu.

- Spolupráce s týmem backendových vývojářů k vytvoření komplexních a funkčních aplikací.

- Optimalizace výkonu aplikací a zajištění správné funkcionality na různých zařízeních a prohlížečích.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadavky:

- Zkušenosti s vývojem webových aplikací pomocí Angularu (verze 2 a vyšší).

- Znalosti HTML5, CSS3 a TypeScriptu.

- Znalost RESTful API komunikace.

- Schopnost práce s verzovacím systémem Git.

- Zkušenost s testováním kódů a znalost nástrojů jako Cypress apod. je výhodou.

- Schopnost efektivního řešení problémů a rychlé učení se novým technologiím a nástrojům.

- Schopnost efektivní komunikace a práce v týmu.

Vzdělání a zkušenosti:

- VŠ nebo SŠ vzdělání, IT zaměření výhodou

- Nejméně 2 roky praxe po VŠ s vývojem frontendu, ideálně s důrazem na Angular.

- Nejméně 3 roky praxe po SŠ s vývojem frontendu, ideálně s důrazem na Angular.

- Angličtina pasivně

Co dostanete na oplátku:

Možnost částečného HO.