German Speaking Technical Support Specialist

Partnerünk nem csak a hazai, de a nemzetközi biztonságtechnikai piacon is meghatározó szereplő. Riasztórendszerekben, kapuautomazálásban, okosotthonokban kínálnak innovatív megoldásokat. Főleg saját gyártású eszközöket forgalmaznak, melyeket itthon állítanak elő.

Ha érdekel a biztonságtechnika világa, van affinitásod a műszaki területhez és szeretnél egy támogató, családias munkahelyen dolgozni, ez a Neked való lehetőség. Cégkultúrájukban maximálisan érvénysül a munka és a magánélet egyensúlya, hosszútávra terveznek és tényleg odafigyelnek Rád – a legemberibb vezető díjra is jelölték vezetőjüket.

Jelenleg egy Német Nyelvű Technikai Támogató munkatárssal szeretnék bővíteni a csapatukat, aki az angolul és magyarul dolgozó kollégák mellett önállóan felelne a német nyelvterület támogatásáért. A pozíció Budapesten és Debrecenben is betölthető, a betanulási időszak után pedig hibrid konstrukcióban home office lehetőség is elérhető.

Feladataid lesznek:

  • Ügyfelektől érkező telefonos és írásos hibabejelentések, kérdések kezelése és dokumentálása
  • Napi kapcsolattartás a fejlesztési és gyártási területekkel
  • Aktív részvétel az új termékekhez kapcsolódó előkésztési feladatokban
  • GSM és WIFI eszközök, szoftverek, mobilalkalmazások tesztelésében való részvétel

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

Az ideális jelölt:

  • Folyékony német nyelvtudással rendelkezik, komfortosan használja a nyelvet
  • Rendelkezik ügyfélszolgálat/helpdesk/technikai támogató tapasztalattal
  • Vannak informatikai, hálózati ismeretei és nem riad vissza a műszaki, fizikával kapcsolatos kérdésektől sem
  • A rendszerhibákban nem gondot, hanem megoldandó kihívást lát
  • Szeretne nyugodt munkakörülmények között, támogató csapatban dolgozni

 Nem követelmény, de örülünk neki, ha:

  •  Rendelkezel gyakorlati vagyonvédelmi tapasztalatokkal, tudod hogyan működnek és mit csinálnak a távfelügyeletek
  •  Vannak MiniCRM, Atlassian, JIRA, Testrail ismereteid

Mit kap cserébe:

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatalos munkahelyi légkör, nyitott vezető szemlélet
  • Versenyképes jövedelem és komplex juttatási csomag
  • Rendszeres, változatos csapatépítő programok