Handlowiec weekendowy - praca dodatkowa

Praca weekendowa lub dodatkowa - wybór należy do Ciebie :)
Jeśli szukasz nowej ciekawej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej, lubisz kontakt z klientem, zapraszamy Cię do naszego zespołu Handlowców. Poszukujemy młodych, energicznych osób!

  • Obsługa Klienta, udział w procesie sprzedaży i zakupu samochodów
  • Wspieranie zespołu handlowego w codziennych zadaniach

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych mile widziane
  • Zaangażowania, wysokiej kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Gotowości do pracy na zewnątrz

Co otrzymujesz w zamian:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy + bonusy za sprzedane auta
  • Praca w godzinach popołudniowych (pn.-pt.) oraz weekendy
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w dziale handlowym, możliwość awansu.
  • Elastyczny grafik