HR Business Partner

Nemzetközi partnerünk jól ismert élelmiszeripari termékei és szolgáltatásai kapcsán 40 országban közel 16.000 alkalmazottal vannak jelen.

Jelenleg Mosonmagyaróvárhoz közeli irodájukba keresünk  Senior HR Business Partner munkatársat, aki a modern HR eszközök alkalmazásával és hatékony működtetésével hozzájárul az emberek jóllétéhez, ezzel lehetővé téve a stratégiai és üzleti célok elérését. A terület szoros együttműködésben dolgozik a gyártással és budapesti központtal,  valamint a pozícióban az angoltudás is használható, fejleszthető, hiszen a nemzetközi környezet garantált!

  • 5 fős HR csapat koordinálása
  • Recruitment és szervezetfejlesztési stratégia kialakítása és ehhez tartozó folyamatok szakmai vezetése
  • Külsős munkaerő kölcsönző/közvetítő cégekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Gyárbővítési projekt támogatása emberi erőforrás igény szempontjából
  • Külföldi anyacéggel való folyamatos kapcsolattartás
  • Ösztönző és motiváló rendszer karbantartása, folyamatos fejlesztése munkatársak elkötelezettségük növelése érdekében
  • Jelentések, kimutatások, elemzések készítése

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év  gyártási területen szerzett HR tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás és átfogó látásmód
  • Windows 11 és Microsoft Office 365 rendszerek ismerete

Mit kap cserébe:

  • Családias munkakörnyezet , fiatalos csapat
  • Kiemelkedő cafeteria, 13. havi fizetés
  • Hybrid munkavégzési lehetőség
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatok

Poslat nabídku na e-mail

Žádné podobné pozice jsme nenašli