HR Generalista

Megbízónk számára - akik a világ egyik piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó cég Magyarországi csoportja - keresünk HR csapatukba HR GENERALISTÁT azonnali munkakezdési lehetőséggel.

▪ A cégnél dolgozó kollégák adatainak és dokumentumainak folyamatos karbantartása
▪ Toborzásokban való részvétel (hirdetésfeladás, interjú egyeztetések, visszajelzések)
▪ Onboarding / offboarding feladatok
▪ Munkaszerződések, munkaköri leírások készítése
▪ Havi zárásban való részvétel
▪ Bónusz célok követése
▪ Kapcsolattartás külsős cégekkel (fejvadász, közvetítő)
▪ Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, követése
▪ Képzések szervezésében, lebonyolításában való részvétel
▪ Belső kommunikációs folyamatokban való részvétel (A cégcsoport belső anyagainak fordítása, HR
hírlevél, intranet, faliújság tartalmak, rendezvények)
▪ A Cégcsoport HR céljainak megvalósításában való részvétel
▪ Egyéb HR-t támogató operatív feladatok elvégzése

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

▪ Felsőfokú szakirányú végzettség
▪ Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
▪ Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
▪ MS Office felhasználó szintű ismerete (word, excel, power point)
▪ Önállóság
▪ Proaktivitás
▪ Kiváló adminisztrációs készség
▪ Rendszerszemlélet
▪ Hatékony kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
▪ Pozitív attitűd
▪ Jó szervezőképesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
▪ Coaching végzettség
▪ Munkajogban való jártasság
▪ Bérszámfejtői, munkaügyi tapasztalat
▪ Német vagy francia nyelvtudás

Mit kap cserébe:

▪ Versenyképes juttatási csomag: alapbér, bónuszok
▪ Cafeteria
▪ Bejárási támogatás
▪ Folyamatos szakmai képzések
▪ Céges mobiltelefon, laptop, magánhasználatra is
▪ Kihívásokkal teli munkakör, komplex feladatok
▪ Folyamatosan fejlődő cégcsoport tagjaként biztos háttér