HR konzultant Stříbro

Jste akční osobnost se smyslem pro zodpovědnost?

Rádi pracujete v sehraném týmu přátelských lidí?

Pak neváhejte přijmout naši výzvu a přihlaste se nám na pozici Personálního Koordinátora/ky.

Těšíme se na Váš životopis ještě dnes!

Vaším úkolem bude:

  • inzerce volných pracovních míst
  • řízení náboru, výběru, testování a nástupů agenturních zaměstnanců
  • vedení kompletních projektů připravených na míru klientům
  • operativní řešení požadavků zaměstnanců i firem
  • související administrativa (příprava pracovních smluv, rozpisů směn, různých potvrzení pro zaměstnance, sledování a evidence docházek, tvorba reportů, atd.)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word)
  • aktivního řidiče s řidičským oprávněním sk. B
  • velmi dobré a příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost přijmout zodpovědnost a časovou flexibilitu

Praxe na obdobné pozici bude výhodou stejně jako komunikativní znalost anglického jazyka.

Co dostanete na oplátku:

  • přátelský kolektiv a tým, který svou práci miluje
  • zajímavou mzdu a navazující systém finančních bonusů
  • mobilní telefon + notebook
  • firemní automobil k dispozici na cesty ke klientům
  • stravenky v hodnotě 130 Kč
  • až 6 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy s dotací až 80% z ceny kurzu
  • věrnostní bonusy a další benefity