Immigration Consultant

Pro naší sesterskou společnost - renomovanou imigrační společnost poskytující podporu cizincům v České Republice hledáme zkušenou kolegyni/ zkušeného kolegu na pozici Immigration Consultant. Kanceláře v srdci Starého Města.

  • Komunikace s cizinci z celého světa
  • Komunikace se zastupitelskými úřady a Ministerstvy
  • Pomoc s průběhem jejich vízového procesu
  • Kontrola a kompletace dokumentů a vízových složek
  • Občasné schůzky na MV ČR, kam klienty doprovázíme a pomáháme jim s biometrií nebo vyzvednutím kartičky.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Dobrou znalost Office 365 (hlavně Word, Outlook, grafické úpravy PDF výhodou).
  • Spolehlivost, pečlivost a příjemné vystupování.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Plynulou angličtinu.
  • Zkušenosti s vízovým procesem cizinců v ČR.

Co dostanete na oplátku:

  • Příjemný a přátelský kolektiv v rostoucí společnosti.
  • Zajímavou a pestrou pracovní náplň.
  • Zajímavé finanční bonusy za dobře odvedenou práci.
  • Možnost osobního i profesního růstu.
  • Kanceláře v samém srdci Starého Města.
  • Ovoce na pracovišti.
  • MultiSport kartu.
  • Častá komunikace v angličtině.

Láká Vás tato příležitost? Tak pošlete životopis a řekneme si víc!