Import Coordinator (Wrocław)

Pasjonuje Cię motoryzacja i wszystko co jest z nią związane? Wiesz, jak sprawdzić, czy auto jest sprawne pod kątem mechanicznym? Nie jest Ci obca zarówno praca na zewnątrz jak i praca przy komputerze? Uwielbiasz jeździć samochodem i czujesz się swobodnie za kierownicą? Twoją mocną stroną jest dokładność, doskonała organizacja pracy oraz samodzielność i odpowiedzialność?

Jeśli TAK, to wygląda na to, że właśnie Ciebie szukamy! :)

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Kontrola samochodów na placu: wycena ewentualnych napraw mechanicznych i lakierniczych.
  • Zlecenia naprawy mechanikom i kontrola tych napraw.
  • Kontrola poprawności dokumentów wewnętrznych.
  • Odpowiedzialność za przeglądy techniczne w samochodach.
  • Przygotowywanie samochodów do transportów.
  • Kontrola i zatwierdzanie nowo zakupionych pojazdów.
  • Przygotowywanie i odpowiedzialność za dokumentację fotograficzną pojazdów według zasad. wewnętrznych opisanych w regulaminie dla sesji fotograficznej.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Bardzo dobrej orientacji w rynku motoryzacyjnym (marki, modele, ceny itp.).
  • Umiejętności rozpoznawania defektów pojazdów (mechanicznych, lakierniczych).
  • Sumienność, samodzielność i systematyczność.
  • Zaangażowanie i inicjatywa.
  • Podstawowa znajomość programów Microsoft Office.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę na pełny etat.
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie od 6 000 do 12 000 brutto.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16).
  • Możliwość awansu.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku samochodowym.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Szkolenia z zakresu motoryzacji.

Poslat nabídku na e-mail