Industrial Engineer

Hledáme výrobního inženýra!

Baví Vás nové technologie a máte zkušenosti z výrobní firmy?

Hledáte místo, kde nasbíráte cenné zkušenosti pro Vaši kariéru?

Pošlete nám životopis!

Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Náplň práce:

  • Součinnost při implementaci nových technologií
  • Navrhování zlepšovacích procesů
  • Návrhy a realizace projektů cílených na zvýšení efektivity výroby
  • Podpora výrobních supervizorů
  • Zodpovědnost za nastavení strojů a procesů, související aktualizace
  • Odstranění případných závad ve spolupráci s techniky

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v technickém oboru (strojírenství, elektro, elektro/IT)
  • Schopnost vytvářet a číst strojírenské výkresy
  • Znalosti v oblasti konstrukce strojů, mechaniky, elektroniky a pneumatiky
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s automatizovanou výrobou
  • Znalost programu AutoCAD

Praxe na obdobné pozici a VŠ vzdělání výhodou!

Co dostanete na oplátku:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované firemní stravování
  • Možnost jazykových kurzů
  • Cafeterii
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 50% sleva na firemní výrobky