INŽENÝR KVALITY

Pracovní nabídka

Hledáme inženýra dodavatelské, procesní nebo zákaznické kvality!

Chcete se podílet na zajištění špičkové kvality výrobků a optimalizaci procesů? Jste týmový hráč s technickým myšlením a chutí neustále zlepšovat? Pak právě Vás hledáme do našeho týmu!

Co Vás čeká:

- Kontrola a řízení kvality u našich dodavatelů a zákazníků

- Identifikace a řešení problémů ve výrobním procesu

- Úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky a výrobními týmy

- Implementace nápravných opatření a zlepšování procesů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co požadujeme:

- Technické vzdělání a zájem o kvalitu

- Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, ISO)

- Komunikativní angličtina nebo němčina

- Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme?

- 25 dní dovolené

- Příspěvek na dopravu

- Půlroční bonusy

- Cafeterie

- Dotované stravování