IT Analyst

Náš partner patrí medzi svetových lídrov v oblasti poistenia - predovšetkým poistenia platobnej neschopnosti. Okrem každodenného života sa s touto spoločnosťou viete stretnúť aj na tenisových zápasoch, pre ktoré je jedným z najväčších sponzorov. Pokiaľ si fanúšik tenisu, tak sa budeš môcť všetkým priateľom chváliť pre koho pracuješ. :)

Túto spoločnosť vieš obohatiť svojimi skúsenosťami na pozícii IT Analyst. Budeš zohrávať kľúčovú úlohu v regionálnom programe agilnej transformácie spoločnosti. Tvojou hlavnou úlohou bude analyzovať obchodné požiadavky, identifikovať riešenia a navrhovať a implementovať tieto riešenia.

  • Budeš úzko spolupracovať s rôznymi obchodnými jednotkami. Tvojou úlohou bude pochopiť ich potreby, výzvy a ciele.
  • Je potrebné identifikovať optimálne riešenia. S týmto pomôžeš analýzami a modelovaním príslušných scenárov.
  • Tieto riešenia bude následne treba aj implementovať spôsobom, ktorý je efektívny a škálovateľný. Na toto nebudeš sám/sama - stretneš sa aj s kolegami/kolegyňami z iných tímov (napr. IT či Operations).
  • Po implementácii je tieto riešenia veľmi dôležité aj monitorovať aby sa zistilo, či sú účinné. Na toto monitorovanie budeš potrebný/potrebná práve ty! Tvojim ďalším prínosom bude aj predkladanie odporúčaní na zlepšenie.
  • Stakeholderi sa budú o tvoju prácu zajímať. Tvojou zodpovednosťou bude pripraviť pre nich podrobné a zrozumiteľné správy, v ktorých podčiarkneš pokrok, výzvy ako aj navrhované ďalšie kroky.

  • Bakalársky titul v oblasti informatiky, informačných systémov alebo obdobnom odvetví.
  • Preukázateľné skúsenosti na pozícii IT Analyst.
  • Vynikajúce schopnosti riešiť problémy a schopnosť strategického myslenia.
  • Skvelé komunikačné zručnosti so schopnosťou vysvetliť zložité koncepty aj ľuďom, ktorí sa v IT nevyznajú.
  • Výhodou sú skúsenosti v oblasti poisťovníctva.
  • Potrebné nástroje: UML modeling (preferujeme EA), GitLab, skúsenosti s Microservice architecture

  • Spoluprácu s dynamickým tímom plným odborníkov v medzinárodnej firme.
  • Kontrolu nad vlastným pracovným časom - v tomto smere je zabezpečená plná flexibilita.
  • Prácu, ktorú vieš určite robiť aj z domu! Náš partner sa však na teba veľmi teší a preto fungujú na hybridnej báze.
  • Množstvo všakovakých benefitov (5 týždňov dovolenky, voľné dni, 18 000 bodov ročne do kafetérie na kultúru, šport, vzdelávanie a iné aktivity; stravné lístky, štedrý príspevok na dôchodok atď.)
  • Možnosť učiť sa od odborníkov vo svojich oblastiach, môžeš sa tešiť na širokú škálu školení.
  • Programy pre talenty alebo možnosť zapojiť sa do dobrovoľných aktivít v oblasti CSR.

Další pozice v oboru Informační technologie, region Praha (hybrid)

Test Analyst

  • MatiDal Technology
  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Náplň práce: - příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat: zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů.…

Full Stack Developer (Java) for Credit Risk & Fraud Area (m/f/d)

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 2 700 EUR/m

If you are a passionate problem-solver with a strong understanding of development technologies, we would love to hear from you! Apply now to be considered for this exciting opportunity and take the…

Principal Data Scientist for Time Series Forecasting Košice

  • Košice
  • 3 200 EUR/m

We are an agile team with a focus on AI in a big international company. We provide Data Science solutions for internal customers inside Deutsche Telekom and our skills and solutions are continually…