Je účetnictví Vaše vášeň? Hledáme juniorní i zkušené Účetní.

Vážení uchazeči, rádi bychom Vám nabídli pracovní příležitost Junior/ Senior Účetní v týmu našeho váženého klienta - konzultační společnosti, jehož krásné kanceláře se nacházejí na Praze 1.

Hledáme sympatickou, nekonfliktní osobnost, ať už jste na začátku své kariéry nebo máte již bohaté zkušenosti.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Vaše práce bude, dle vašich znalostí a zkušeností, zahrnovat širokou škálu úkolů, včetně zpracování kompletního účetnictví s důrazem na DPH, KH a případně SH. 

Budete v těsném kontaktu s našimi klienty a budete zodpovědní za zpracování všech požadovaných výstupů, jako jsou reporty z našeho účetního systému, přehledy otevřených položek a příprava plateb závazků. 

Při uzavírání každého účetního období budete mít důležitou roli při dotažení účetnictví do úplného závěru, zaúčtování uzávěrkových operací a přípravě dokumentace pro kontrolu daňového poradce nebo auditora. 

Pokud se připojíte jako junior, budete spolupracovat se seniorním účetním na agendách, jako je zpracování přijatých a vydaných faktur, účtování bankovních operací a pokladny.


Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme kandidáty/ ky se SŠ vzděláním s maturitou v oboru ekonomika a podnikové finance, nebo s relevantními zkušenostmi vedení a zpracování účetnictví.

Klíčové vlastnosti, které očekáváme, jsou samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Co dostanete na oplátku:

Nabízíme Vám pracovní poměr na plný i částečný úvazek s možností využití 5 týdnů dovolené.

Oceníte také příspěvek na Multisport kartu pro váš osobní rozvoj a zdraví. Na pracovišti vám zajistíme občerstvení a pokud preferujete práci z domova, rádi vám nabídneme možnost home office. A aby vám nechyběl žádný chutný oběd, přidělíme vám také stravenkový paušál.

Přidejte se do podporujícího, milého týmu s přátelskou atmosférou a využijte možností růstu a rozvoje ve stabilní a perspektivní společnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na uvedené kontaktní údaje.

Víte o někom, kdo by mohl mít zájem? Sdílejte a dejte jim vědět :-)

Těšíme se na vaši odpověď a možnost vás poznat osobně!

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Administrativa, region Praha hl.m.

Recepční pro BMW

  • BplusN
  • Praha
  • Dohodou

Jsme stabilní společnost s přátelskou atmosférou. Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Neváháme se vzájemně podpořit a užít si společnou cestu. Žijeme…

Recepční pro BMW

Senior General leder Accountant

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Prague
  • By agreement

We are looking for skilled accountants from shared services centres to join our client team with friendly and warm atmosphere and communicative, open-minded managers. You will learn new things and…

Senior General leder Accountant

Project Manager

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

This is an exciting opportunity to join HH Global as they grow global client in FMCG industry. They support client with design development, production, and distribution of furniture for global coffee…

Project Manager