Kalkulant m/ž

Máte zkušenosti s tvorbou obchodních nabídek a výpočtem cen? Orientujete se ve výrobním prostředí a máte rádi práci s lidmi? Jste schopni efektivně komunikovat a jednat s klienty v anglickém jazyce? Máte pevný odhad a analytické myšlení?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Připojte se k našemu týmu a pomozte nám být úspěšní na trhu!

  • tvorba kalkulací a podkladů pro cenové nabídky
  • řešení technických záležitostí v rámci poptávek
  • příprava dokumentace nových zakázek
  • dohled na průběh přidělených obchodních případů
  • komunikace se zákazníkem
  • získávání zpětných vazeb k nabídnutým projektům od zákazníků
  • péče o stávající zákazníky a rozvoj spolupráce

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ technického směru (ideálně strojní)
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Schopnost týmové práce
  • Samostatnost, pečlivost

Co dostanete na oplátku:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění a možnost profesního růstu
  • Zázemí v silné a stabilní strojírenské firmě. Společnost má dlouhodobě dostatek zakázek, pro které potřebuje schopné a spolehlivé pracovníky.
  • Zajímavou náplň práce
  • Bonusy k základní mzdě
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Odměny za doporučení nového kolegy
  • Parkování v areálu společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Odměny k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro zaměstnance i rodinu
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně.
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Příspěvek na Multisport
  • Nástup je možný ihned
  • Přátelský pracovní kolektiv