Karbantartó

A Kifli egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Hogy továbbra is kiváló minőséget tudjunk nyújtani a vevőinknek, csapatunk támogatására egy KARBANTARTÓ-t keresünk, aki biztosítja a raktár zavartalan működését. Raktárunk Kőbányán található, jól megközelíthető helyen.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:
  • A műszakban történő karbantartási feladatok elvégzése
  • Szalagpálya mechanikus és elektromos karbantartása
  • hűtő ajtó karbantartás
  • Salgó polc elemek összeszerelése
  • munkaasztalok lefúrása rögzítése
  • áram kiállások telepítése ehhez kapcsolódó kábelhúzás - kapcsolók kialakítása
  • részvétel a berendezések telepítésében
  • Elektromos hálózat hitelesítésben történő részvétel
  • erős és gyengeáram kiépítése
  • mosdó és közösségi helyek karbantartása
  • Áru- és alkatrészbeszerzés a hibák kijavításához
  • Burkolási hibák helyreállítása, kisebb festések

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Műszaki szakirányú végzettség - villanyszerelői végzettség előny
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Dinamikus raktári környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Pontos, precíz megbízható munkavégzés

Mit kap cserébe:

  • modern környezet, felhasználóbarát alkalmazások
  • egy kiváló, lendületes csapat
  • kiemelkedő bérezés
  • korlátlanul igényelhető szabadnapok