Karbantartó technikus

Pest megyei gyártó partnerünkhöz keresünk 3 műszakos karbantartó technikus  kollégát.

Mi lesz a legfontosabb feladata:

• Gyártóberendezés hibák feltárása, elemzése

• Eseti géphibák elhárítása

• Karbantartási dokumentációk elkészítése

• PLC programmódosítások lebonyolítása

• Karbantartási folyamatok fejlesztésének és termelés hatékonyságának növelésének támogatása


Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

• Villamos szakirányú végzettség

• Legalább 1-2 éves karbantartási munkakörben szerzett tapasztalat

• Automatizálási, PLC programozási ismeretek (Siemens S5, S7)

• 3 műszakos munkarend vállalása


Mit kap cserébe:

• Versenyképes juttatási csomag

• Stabil vállalati háttér

• Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet

• Munkába járási támogatás


Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Podobné pozice

Senior Recruitment Consultant - Logisztika & Építőipar

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Nemzetközi háttérrel rendelkező HR szolgáltató cégként ügyfeleink számára elsősorban Recruitment, On-site Recruitment, Outplacement és Recruitment Tréning szolgáltatásokat kínálunk. Jelenleg…

Senior Recruitment Consultant - Logisztika & Építőipar

Recruitment Team Lead - Logisztika & Építőipar

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Nemzetközi háttérrel rendelkező HR szolgáltató cégként ügyfeleink számára elsősorban Recruitment, On-site Recruitment, Outplacement és Recruitment Tréning szolgáltatásokat kínálunk. Jelenleg…

Recruitment Team Lead - Logisztika & Építőipar

Senior Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Megbízó partnerünk a magyarországi  ingatlanbefektetés, ingatlanhasznosítás, és ingatlanfejlesztés kiemelkedő piaci szereplője. Nemzetközi cégcsoportként 12 országban van aktívan jelen. Budapesti…

Senior Folyamat és Szervezetfejlesztő Munkatárs