Key Account Manager

Chcete být součástí moderní společnosti, která představuje hrdou inovativní alternativou k tradičnímu zemědělství ?
Hledáme zdatného obchodníka!

Inovativní společnost hledá zdatného obchodníka, který dokáže přirozeně navazovat nové obchodní vztahy pro produkt budoucnosti.
Jste energický člověk, který si umí nastavit priority a pracovat efektivně? V tom případě hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

  • Proaktivní navazování obchodních vztahů s investičně poradenskými skupinami/jednotlivci.
  • Budování externí obchodní sítě, řízení, produkce a nastavování obchodních cílů.
  • Veřejné vystupování na událostech pro partnery (prohlídky farmy, konference, večírky)
  • Vytváření dlouhodobých vztahů a poskytování informací o novinkách.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Proaktivní obchodní přístup.
  • Výborný psaný i písmenný projev.
  • Prezentační a komunikační dovednosti.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Anglický jazyk B2-C1
  • Znalost G-suite (prostředí Google: e-mail, disk, textové soubory, tabulky).

Co dostanete na oplátku:

  • Firemní auto, telefon, notebook a kompletní

kancelářské zázemí.

  • Odpovídající finanční ohodnocení bez omezení

variabilní složky.

  • Prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních

nápadů.

  • Možnost zprostředkovat klientům exkluzivní

produkty.

  • Příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás

posune o kousek dál.

  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky, teambuildingy, Multisport kartu.

Láka Vás tato příležitost? Neváhejte zaslat životopis a řekneme si více!