Key Account Manager

Naším klientem je úspěšná společnost,  která je předním dodavatelem testovací techniky v oblasti elektroniky a kabeláže. Jedná se o českou firmu s přímým zastoupením i v dalších státech jako je Polsko, Rumunsko, Slovensko a Německo.

Do obchodního týmu hledáme zkušeného obchodníka/obchodnici s předpoklady převzít kontrolu nad existujícími klienty a dále s nimi akcelerovat spolupráci. Znalost angličtiny (a ideálně i němčiny) je důležitá, neboť vaše obchodní aktivity budou zahrnovat jednání s klienty v rámci západní Evropy. První rok vašeho působení budeme brát jako adaptační, kdy se budete školit, seznamovat se zákazníky a pronikat do našeho oboru.

Pozice je vhodná jak pro zkušené obchodníky s adekvátní praxí (těm pomůžeme se dostat do oboru), ale také relativně čerstvé absolventy s elektrotechnickým vzděláním (těm zase pomůžeme se vypracovat ve světě obchodu 😊)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Náplň práce:

• Péče o stávající klienty a rozvoj obchodní spolupráce s nimi

• Cestování po ČR a EU (2-4 dny v měsíci)

• Příprava nabídek

• Prezentace produktů a služeb společnosti

• Vedení obchodních jednání

• Sjednávání smluvních a technických podmínek

• Příprava specifikací pro spolupráci s ostatními odděleními, zejména konstrukcí

• Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky

Co dostanete na oplátku:

• Kvalitní adaptační program a zaškolení

• Interního kouče a mentora, který se vám bude věnovat v době vaší adaptace

• Vstřícnou firemní kulturu

• Možnost ovlivňovat chod firmy

• Zajímavé platové ohodnocení včetně motivačního provizního modelu

• Možnost práce na „home office“

• Zázemí zavedené společnosti

Benefity:

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč