Key Account Manager

Přední výrobce konstrukčních plastů, zabývající se jejich vývojem, výrobou a recyklací, posiluje svůj obchodní tým. Potřebujeme do týmu akčního člověka, kterému proudí obchod v žilách.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Bylo by skvělé, pokud bys měl technické vzdělání a pokud ne, nic se neděje, protože stačí technické myšlení nebo určitý vztah k technice.

Náš produkt je natolik specifický, že tě do něj musíme stejně zasvětit. Můžeš se spolehnout na naši veškerou podporu při zaučení. Tvůj budoucí šéf s tebou bude nejprve jezdit za zákazníky, ale až se si budeš jistější, bude to na tobě. Proto bys měl být samostatný a schopen řídit si svůj pracovní čas efektivně. Dostaneš plnou důvěru.

60% svého času bys měl věnovat zákazníkům a na cestách k nim, 40% administrativě, ale samozřejmě vždy podle situace. Měl bys být tedy aktivní řidič.

 Do interního IS tě zaučíme.

Tvým revírem bude buď oblast Čech nebo oblast Moravy. Záleží na tvém bydlišti.

Na této pozici je velmi důležitá tvoje osobnost. Je nutné, aby z tebe vyzařovala energie a měl jsi obchodnický drive. Budeš jednat především s nákupním oddělením, někdy ale i s vyšším managmentem.

Je třeba, abys měl už zkušenost s obchodem a měl si za sebou takové obchodní výsledky, na který jsi pyšný.

Pokud budeš mít své auto, budeme ti plně a řádně hradit cestovní výdaje (většinou několik desítek tisíc za měsíc), pokud ne, nevadí. Nabídneme ti naše (neobrandované).

 Až si plácneme, budeme věřit, že to s námi potáhneš pár let.

Dostaneš portfolio stávajících zákazníků, kde jsou již rozjeté projekty a jejichž plnění bude patřit rovnou tobě! Na oplátku budeme chtít, abys i ty přinesl do firmy obchodní příležitosti a to především od stávajících zákazníků, kde ucítíš širší potenciál. A pokud získáš úplně nového zákazníka, budeme ti nejenom tleskat, ale patřičně tě odměníme.

 Smysl pro humor je u nás také vítán, šéf je velký „pohodář“.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Technické vzdělání nebo zkušenosti s technickým produktem budou pro tebe velkou výhodou. Rychleji se zaučíš a budeš lépe rozumět našemu produktu.

Obchod by mě být tvým koníčkem. Mě by být něčím, co máš pod kůží. Pozitivní energie z tebe musí být cítit na první dojem.

Máme i zahraniční klienty, proto ti bude výhodou komunikativní znalost anglického jazyka (B1 a výše). Pokud tuto znalost nemáš, ale jinak se v této práci vidíš, nevadí. 

Je třeba, abys byl aktivním řidičem. Jinak, než autem, se ke klientům nedostaneš.

Měl bys být typ člověka, který si komunikaci s klienty užívá a neschovává se za emaily.

Zároveň bys mě mít schopnost a cit pro jednání s klienty na všech úrovních. 

Co dostanete na oplátku:

Spolehni se, že budeš plně zasvěcen a dostaneš maximální podporu při poznávání produktů. Podíváš se do naší výroby, budeš v kontaktu s našimi technology a dalšími kolegy, kteří ti umožní se profesně rozvíjet.

S produktem nejenom obchodujeme, ale hlavně ho sami vyrábíme, tudíž se dokážeme dostat i na zajímavé ceny a jsme rozhodně více než konkurenceschopní. 

Budeš pánem svého času.

Skladba tvé mzdy bude vypadat jako u většiny obchodních pozic tzn. fixní mzda + výkonnostní prémie, na které si opravdu můžeš reálně sáhnout. Dostaneš rozumné cíle, které jsou dobře splnitelné. Pokud je překročíš, můžeš očekávat ještě další bonusy. O fixní mzdě jsme schopni jednat, avšak i my máme svoje hranice.

Dostaneš plnou důvěru.

V reálném čase budeš moci věci přímo ovlivňovat.

Pokud hledáš dlouhodobé zaměstnání, jsi u nás správně. 

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Obchod, marketing, nákup, region Česká republika

Návrhář a prodejce kuchyní m/ž Möbelix Praha Čestlice

  • Möbelix
  • Praha hl.m.
  • 30 - 50 000 Kč/měs

Skládáte rád/a puzzle? Pamatujete si místa, kde jste již byl/a a nedělá vám problém dostat se z bodu A do bodu B? Potom máte prostorovou představivost. Hlavní předpoklad k tomu, stát se dobrým…

Návrhář a prodejce kuchyní m/ž Möbelix Praha Čestlice

Vedoucí kanceláře/administrativní podpora Möbelix Praha Čestlice

  • Möbelix
  • Praha hl.m.
  • 30 - 34 000 Kč/měs

Jak skloubit práci v obchodě s kancelářskou prací? Jednoduše je propoj – staň se administrativní podporou prodejny a zároveň Vedoucím kolektivu v kanceláři prodejny Möbelix v Praze Čestlicích.

Vedoucí kanceláře/administrativní podpora Möbelix Praha Čestlice

Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Čestlice

  • Möbelix
  • Praha hl.m.
  • 30 - 34 000 Kč/měs

Dekorace, bytový textil, koberce a svítidla dělají z bydlení domov. Proto je v oddělení bytových doplňků stále živo, zákazníků dost. Aby vše dobře šlapalo, je třeba mít v čele týmu dobrého vedoucího.…

Vedoucí oddělení bytových doplňků Möbelix Čestlice