Konštruktér - Strojárstvo

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby. Výrobný program spoločnosti predstavujú bankové trezory, kovové konštrukcie strojov a zariadení, napr.: výťahové kabíny, pohyblivé schody, podvozky hasičských vozidiel a pod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • návrh technickej dokumentácie výrobkov na základe zákaziek
  • navrhovanie pracovných postupov
  • práca v programoch AutoCAD a SAP
  • zaistenie technologickej časti výroby
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • navrhovanie riešení pre zefektívnenie výroby

  • Vysokoškolské vzdelanie v strojárskej/technickej oblasti
  • Skúsenosť v strojárskej výrobe
  • Predchádzajúca prax ako konštruktér/technológ
  • Znalosť programu AutoCAD
  • Vedieť sa orientovať vo výkresovej dokumentácií
  • Prax so zváracími procesmi, konštrukciami

Čo dostanete na oplátku:

  • Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
  • Dlhodobá perspektíva zamestnania
  • Stravovanie v závodnej jedálni alebo gastro karta
  • 13. plat
  • Kurz nemeckého jazyka

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Výroba, region Dunajská Streda

Team Lead for Supply Chain Management

  • Goodcall Slovakia
  • Trnava region
  • 2 000 - 2 400 EUR/m

Become a part of a new department of Supply Chain Management! Are you someone with previous experience in leadership within an international environment who is not afraid of such a challenge?We are…

GBS Purchasing Specialist

  • Trnava
  • 1 500 - 1 600 EUR/m

Are you skilled in purchasing or experienced with the supply chain processes?Become a Purchasing Specialist in Marelli Global Business Services in Trnava!

Senior Supply Chain Material Planner

  • Trnava
  • 2 000 - 2 100 EUR/m

Start from the top and help to build up our Supply Chain department in the SSC sector!The SCM Material Planner is a key role in the Supply Chain Organization to execute efficiently operations for the…