Konzultant/ka značkové prodejny - T-Mobile-Most

Budeš zaměstnancem společnosti Hi-Tech services s.r.o., která je partnerem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. Budeš pracovat s produkty a službami T-Mobile.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

V čem je prodejna v Mostě unikátní?

• Nově zrekonstruovaná prodejna v moderním designu – pohodlné sezení a ideální místo pro komplexní konzultace se zákazníkem.

• Hledáme dalšího člena do týmu kde je manažerem Petr a jeho zástupce Martin. Dalšími členy týmu jsou Míša, Maruška, Bára, Denisa a nováček Jarka, která se do týmu začlenila velmi dobře. Všechny spojuje práce na osobním rozvoji a chuť karierně růst různými směry se vzájemnou podporou a motivací.

• Všichni členové týmu si zakládají na upřímnosti, férovém a pohodovém prostředí, kde má své místo řád a tvrdá práce úplně stejně, jako zábava a uvolněná atmosféra

• Prodejna je po okolí oblíbená pro skvělý prozákaznický přístup a hlavně pro to, že na prodejně děláme vždy možné i nemožné, aby zákazník odešel spokojený

• Tým je zvyklý fungovat jako jeden celek a co neví jeden, poradí mu druhý a příště zase naopak


Co budeš dělat? 

Dáme ti práci, co má smysl. Pomáháme zákazníkům při výběru z naší rozsáhlé nabídky služeb a produktů a s drobnými technickými úkony, třeba jak nainstalovat tu nejnovější appku. Nejen, že máme telefony, tarify a internet v nabídce, ale i speciální věci jako Chytré auto. Všechno ti předvedeme a vysvětlíme. Na začátku tě čeká tvůj mentor, co ti poradí s čímkoli.


Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme lidi, co mají v oblibě technologie, obchodního ducha, jsou trochu soutěživí a umí se chovat fajn. Při pohovoru nás zajímá, jestli si umíš sednout s lidmi v týmu, zvládneš počítač a administrativu, a hlavně, jestli umíš naslouchat a ptát se zákazníků. Hlavně ty správně položené otázky zákazníkovi pomohou k cíli.

Praxe v obchodu je sice fajn, ale víc nám záleží na selském rozumu a chuti se učit novým věcem.


Co dostanete na oplátku:

  • Vyber si svůj oblíbený smartphone a my ti na něj dáme dotaci až 23 100 Kč. K tomu dostaneš zvýhodněný neomezený tarif a slevu 75 % na další věci pro sebe a blízké
  • Šest týdnů dovolené. Na cokoli.
  • Každý rok dostaneš 15 000 bodů do Cafeterie. Ty body můžeš utratit na nákupy, chill nebo třeba na dovolenou. Ti nejlepší prodejci mají každý rok v Cafeterii i přes 100 000 bodů za svůj výkon.
  • Teambuildingy, soutěže o věci, co fakt stojí za to, nebo každoroční zájezdy.
  • Můžeš se rozvíjet na T-Univerzitě s kurzy pro osobní a kariérní rozvoj.
  • A to ještě není všechno – s MultiSportkou máš slevy na vstupy kamkoliv. Navíc dostaneš příspěvek na oběd 107,- Kč za každý pracovní den.


Každý je u nás vítán. Věříme, že u nás má každý stejné šance na práci i kariérní růst bez ohledu na cokoli. A to je něco, co nás těší. Chceme se stále zlepšovat a tvořit bezpečné prostředí pro všechny.

Jak na to?

1. Zaujala tě ta nabídka? Vyplň přihlašovací formulář a dej nám vědět o sobě.

2. Všechny informace posoudíme a ozveme se ti obratem.

3. S vybranými kandidáty si domluvíme detaily.

4. Pohovor bude příležitostí, abychom se lépe poznali.

5. O výsledku tě brzy informujeme. Pokud uspěješ, dostaneš pracovní nabídku.


Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Žádné podobné pozice jsme nenašli