Konzultant prodejny - T-Mobile - (m/ž)- Ostrava - Nová Karolina

Budeš zaměstnancem společnosti Hi-Tech services s.r.o., která je partnerem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. Budeš pracovat s produkty a službami T-Mobile.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

V čem je prodejna v Ostravě unikátní?

• Manažerkou je tady Nikol, která se ve volném čase věnuje jezdectví (v sezoně i závodně). V T-Mobilu začínala v roce 2020 jako konzultantka a na pozici manažerky je přibližně rok a půl.

• Tým se skládá ze 7 lidí, kteří rádi soutěží. Důkazem je toho kolega, vyhrávající každý rok zájezd (jak s T-mobilem, tak se Samsungem ve winners). Dbají na zákaznickou spokojenost, dobrou atmosféru a chtějí, aby se k nim zákazníci rádi vraceli.


Co budeš dělat?

Dáme ti práci, co má smysl. Pomáháme zákazníkům při výběru z naší rozsáhlé nabídky služeb a produktů a s drobnými technickými úkony, třeba jak nainstalovat tu nejnovější appku. Nejen, že máme telefony, tarify a internet v nabídce, ale i speciální věci jako Chytré auto. Všechno ti předvedeme a vysvětlíme. Na začátku tě čeká tvůj mentor, co ti poradí s čímkoli.


Jaké zkušenosti byste měli mít:

Hledáme lidi, co mají v oblibě technologie, obchodního ducha, jsou trochu soutěživí a umí se chovat fajn. Při pohovoru nás zajímá, jestli si umíš sednout s lidmi v týmu, zvládneš počítač a administrativu, a hlavně, jestli umíš naslouchat a ptát se zákazníků. Hlavně ty správně položené otázky zákazníkovi pomohou k cíli.

Praxe v obchodu je sice fajn, ale víc nám záleží na selském rozumu a chuti se učit novým věcem.


Co dostanete na oplátku:

• Vyber si svůj oblíbený smartphone a my ti na něj dáme dotaci až 23 100 Kč. K tomu dostaneš zvýhodněný neomezený tarif a slevu 75 % na další věci pro sebe a blízké

• Šest týdnů dovolené. Na cokoli.

• Každý rok dostaneš 15 000 bodů do Cafeterie. Ty body můžeš utratit na nákupy, chill nebo třeba na dovolenou. Ti nejlepší prodejci mají každý rok v Cafeterii i přes 100 000 bodů za svůj výkon.

• Teambuildingy, soutěže o věci, co fakt stojí za to, nebo každoroční zájezdy.

• Můžeš se rozvíjet na T-Univerzitě s kurzy pro osobní a kariérní rozvoj.

• A to ještě není všechno – s MultiSportkou máš slevy na vstupy kamkoliv. Navíc dostaneš příspěvek na oběd 107,- Kč za každý pracovní den.

• Slevy od partnerů, zdravotní péče, uLékaře.cz a příspěvek na penzijní pojištění po roce. To všechno najdeš u nás.

Každý je u nás vítán. Věříme, že u nás má každý stejné šance na práci i kariérní růst bez ohledu na cokoli. A to je něco, co nás těší. Chceme se stále zlepšovat a tvořit bezpečné prostředí pro všechny.

Jak na to?

1. Zaujala tě ta nabídka? Vyplň přihlašovací formulář a dej nám vědět o sobě.

2. Všechny informace posoudíme a ozveme se ti obratem.

3. S vybranými kandidáty si domluvíme detaily.

4. Pohovor bude příležitostí, abychom se lépe poznali.

5. O výsledku tě brzy informujeme. Pokud uspěješ, dostaneš pracovní nabídku.


Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Telekomunikace, region Moravskoslezský kraj

Konzultant prodejny - T-Mobile - (m/ž) - Ostrava

  • Hi-Tech Services
  • Moravskoslezský kraj
  • 35 - 65 000 Kč/měs

Budeš zaměstnancem společnosti Hi-Tech services s.r.o., která je partnerem společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. Budeš pracovat s produkty a službami T-Mobile.

Konzultant prodejny - T-Mobile - (m/ž) - Ostrava