Koordinátor BOZP se základy angličtiny :-)

Máte zkušenosti v oblasti BOZP a PO a výrobní procesy Vám nejsou cizí?
Ovládáte pouze základy angličtiny? Tak to nám vůbec nevadí.
Neváhejte a přijďte si k nám nasdílet více informací!

Náplň práce:
  • koordinace veškerých činností v rámci systému BOZP
  • řízení interních prověrek BOZP a PO
  • realizace interních systémových auditů v oblasti BOZP
  • zpracování výsledků auditů a kontrola plnění nápravných opatření
  • spolupráce s auditory zákazníka či certifikačních společností při auditech společnosti
  • řízení a koordinace akcí k prevenci a minimalizaci vzniku mimořádných událostí v oblasti BOZP
  • řízení akcí k odstranění důsledků havárií a mimořádných událostí
  • realizace školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO a ŽP

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ (min. zákl. úroveň)
  • OZO (odborně způsobilá osoba v prevenci a hodnocení rizik)
  • znalost norem IATF 16949, BOZP dle ISO 45001
  • znalost legislativních požadavků v oblasti ŽP a BOZP
  • řidičský průkaz sk. B

Co dostanete na oplátku:

  • nadstandartní mzda dle praxe a zkušeností
  • zajímavé měsíční prémie
  • pololetní a roční bonusy
  • HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • řada zajímavých zaměstnaneckých benefitů (např. karty Benefit +, MultiSport, ...)