Laborant/ka

Hledáme laboranta / laborantku!

Zaujala Vás práce v laboratorním prostředí?

Máte vzdělání v chemickém či textilním odvětví a hledáte nové působiště?

Ozvětě se!

Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:

  • Kontrola vstupního materiálu
  • Zkoumání zkušebních vzorků
  • Mechanicko-fyzikální zkoušky vzorků
  • Vizuální kontrola vzorků
  • Reporting nadřízeným
  • Související administrativa - tvorba laboratorních prací (také v AJ)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání v chemickém nebo textilním průmyslu
  • Alespoň základní přehled a představu o práci v laboratoři
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem (je třeba psát a obhajovat dokumenty v AJ)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost, zodpovědnost

Co dostanete na oplátku:

  • Zajímavou práci v laboratorním prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu (core 9-14)
  • 25 dní dovolené
  • Dotované firemní stravování (obědy z 55% propláceny)
  • Příspěvek na penzijní připojištění