Látványtervező építész

Megbízónk magyar tulajdonú, magas renoméval rendelkező építészeti stúdió, amely 1987 óta tervez épületeket a hazai, illetve nemzetközi ügyfelek számára. Ennél a vállalatnál high-end projekteken, környezettudatos építészeti megoldásokkal, a lehető legjobb minőségben dolgoznak. Bővülés kapcsán keresik legújabb kollégájukat.

  • Építészeti vizualizáció
  • Modellezési feladatok és grafikai utómunkák

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Építészmérnöki diploma
  • Látványtervező szoftverek magabiztos használata (3dsMax, CoronaRender, Vray)
  • Grafikai szoftverek ismerete (Photoshop, InDesign)
  • Twinmotion program ismerete
  • ArchiCad felhasználói szintű ismerete

Előny:
  • Mozgókép- és animációtervezésben szerzett tapasztalat
  • Videóvágásban szerzett tapasztalat
  • AR, VR tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

  • Minőségi, nemzetközi léptékű építészeti projektekben vehetsz részt
  • Összetartó csapat tele egyéniségekkel
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Professzionális iroda és munkakörnyezet
  • Hosszú távú együttműködés