LEAN specialista /specialistka

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici LEAN Specialista nebo Specialistka.

Vaše náplň práce:

Jako LEAN Specialista/Specialistka budete klíčovým členem našeho týmu pro zlepšování procesů. Vaším úkolem bude identifikovat příležitosti pro zefektivnění a eliminaci plýtvání v rámci organizace pomocí lean metodik a nástrojů.

Příprava a vedení projektů v oblasti lean management/continuous improvement vč. ekonomických ukazatelů

Identifikace ztrát v rámci výrobních procesů

Podpora ostatních oddělení při zlepšování procesů v rámci WCM

Mentor LEAN filozofie a procesu zlepšování (Continuous improvement) ve společnosti

Poskytování školení a podpory zaměstnancům v oblasti Lean principů a metodik.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

VŠ vzdělání, případně SŠ a odpovídající praxe

Praktické zkušenosti z oblasti lean managementu

Zkušenosti s aplikováním lean metod v prostředí výrobního závodu.

Prokazatelné výsledky ve zlepšování procesů a zvyšování efektivity.

Komunikativní úroveň AJ (úroveň B2)

Silné analytické schopnosti a schopnost najít efektivní řešení.

Zkušenosti s vedením školení a workshopů.

Vynikající komunikační dovednosti a schopnost motivovat ostatní.

Co dostanete na oplátku:

Přátelský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování

Kariérní růst

Školení

25 dní dovolené

Pružnou pracovní dobu

Příspěvek na penzijní připojištěn

Stravenky ( e- stravenku) v hodnotě 150,- Kč

Příspěvek na dopravu

Slevové programy při nákupech spotřebního zboží

Zvýhodnění tarify na volání

Zdravotní volno (sick day)

Sociální program

Jazykové kurzy (AJ) v rámci pracovní doby s rodilým mluvčím

Firemní akce

Volné vstupy na plovárnu