Logisztikai koodinátor

Megbízónk kelet-magyarországi, német tulajdonban lévő, 450 főt foglalkoztató, a mezőgazdasági gépgyártás egyik meghatározó vállalata, mely stabil megrendelésállománnyal rendelkezik és nyitott a folyamatos változásokra, előnyként értékelve az újító, innovatív szemléletet. Számukra keresünk hosszú távra Logisztikai koordinátort.

  • beérkező anyagok mennyiségi átvétele és készletre könyvelése
  • a minőségbiztosítási osztály bevonásával gondoskodik a nem megfelelő anyagok elkülönítéséről
  • anyagáramláshoz hozzárendeli a kötelező kísérő dokumentumokat
  • bevezeti, üzemelteti, ellenőrzi, felülbírálja, újra szervezi a gyártást segítő anyagellátási rendszereket (kanban, ekozit, konszignációs raktár, stb.)
  • részt vesz a leltárok elkészítésében, igény szerint önrevíziót készít, vezeti a polcokon lévő nyilvántartó kartonokat, ezekről beszámolót készít
  • részt vesz a selejtezésben, késztermék kiszállítás szervezésében
  • kimutatja az elfekvő készletet
  • figyelemmel kíséri a minimál készlet alakulását, elvégzi az anyagutalvány átadását-átvételét és összegyűjti az utalványozott anyagok mennyiségét
  • raktáros segédek és anyagmozgatók szakmai irányítása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook), vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • német/angol nyelv alapszintű ismerete
  • targoncavezetői engedély

Mit kap cserébe:

  • egész éves stabil, bejelentett fő állás,
  • biztos, versenyképes bérezés,
  • utazás költség-térítés,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • stabil vállalati háttér, ahol számít a munkád és a hozzáállásod