Manažer automatizace

Výrobní společnost používající špičková technologická zařízení rozjíždí provoz plně automatizované obráběcí výrobní linky, pro kterou hledá technicky zdatného kandidáta na pozici: MANAŽER AUTOMATIZACE.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Hledáme kvalifikovaného technika údržby a inženýrství se zkušenostmi v oblasti automatizace, robotiky, specializovaného na diagnostiku systémů - odstraňování problémů s PLC .

Schopného pracovat v týmu i samostatně, připraveného pracovat pod tlakem a určovat priority úkolů tak, aby byly dodrženy termíny.Jaké zkušenosti byste měli mít:

Kandidát by měl být schopen pracovat pod tlakem, měl by mít kritické myšlení. Dokáže pracovat jak v týmu, tak samostatně. Je schopný určovat priority úkolů tak, aby byly dodrženy krátké termíny.

Tato pozice vyžaduje zodpovědnost za plynulý chod linky, řešení případných poruch a technických komplikací. Zabezpečení preventivní údržby a servisu linky včetně spolupráce se zahraničním dodavatelem

Analyzovat příčiny chyb a poruch a navrhovat změny v nastavení linky a výrobním procesu. Zvyšovat produktivitu linky díky plánování údržby, změnami nastavení procesních parametrů, spolupráci s technology na úpravách produktů a postupu výroby.

Pokud máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v technickém směru v oboru automatizace, robotizace nebo elektromechaniky, umíte se domluvit anglicky. 

Co dostanete na oplátku:

 Jestli máte zájem pracovat pro společnost, která dbá na udržitelnost a svých zaměstnanců si velice váží a hýčká si je formou nadstandartních benefitů, pošle nám Váš životopis. 

Děkujeme.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Strojírenství, region Praha hl.m.

Functional Safety Engineer

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

We are looking for a FUNCTIONAL SAFETY ENGINEER, who will be performing functional safety activities for next generation of sensors for comfort and driving assistance systems (e.g. Emergency Braking,…

Functional Safety Engineer

Project Manager for LiDar Sensors

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

We are looking for a person who loves challenges and is keen to take responsibility. The ideal candidate should have experience with product delivery. He/She understands principles of SW, HW…

Project Manager for LiDar Sensors

R&D Operations Manager - LIDAR

  • Goodcall
  • Prague
  • By agreement

We are looking for a R&D Operations Manager, who will manage projects regarding LiDAR sensors which will make autonomous driving reality. Join our teams and become one of the key drivers to deliver…

R&D Operations Manager - LIDAR