Manažer/ka prodejny chovatelských potřeb

Jsme moderní a stabilní česká firma a jednička na trhu s chovatelskými potřebami a krmivy pro zvířata. Provozujeme přes 160 převážně retailových prodejen, jejichž síť neustále rozšiřujeme a prodejny stále modernizujeme a vylepšujeme. Jako manažer prodejny jsi klíčovým zaměstnancem, který zajišťuje bezchybný provoz celé prodejny, motivuje a rozvíjí svůj tým a je pro ně vzorem. Výsledkem tvojí dobré práce je plnění obchodních cílů, spokojený tým a prodejna odpovídající našemu standardu, do které se rádi vrací zákazníci.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

* Celkové řízení svěřené prodejny po stránce provozní, organizační i personální. * Péče a zodpovědnost za ekonomické výsledky prodejen a plnění obchodních cílů. * Řízení 4-10 zaměstnanců, kterým budeš poskytovat zpětnou vazbu, rozvíjet je a motivovat. * Péče a rozvoj o své zaměstnance (nábor, odměňování, rozvoj, bezpečnost a zákoník práce). * Zajištění spokojenosti všech zákazníků. * Zajištění provozu prodejny (plánování docházky a organizace), zajištění dodržování všech interních procesů. * Podílení se na provozních činnostech a manuálních prací včetně práce na pokladně, úklidu, zpracování zboží, péče o zvířata a aktivní prodej. * Objednávání zboží, účast na inventurách, účast na firemních školení. * Přímá komunikace s centrálou a regionálním manažerem, účast na regionálních poradách. * Kooperace s ostatními prodejnami v rámci regionu. * Iniciativu ve vzdělávání v našem oboru co se týče: krmiv, chov. potřeb, živých zvířat včetně nových trendů v chovatelství.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

* Mít zkušenost s vedením lidí, ideálně v maloobchodních prostředí, schopnost je organizovat a být jim vzorem. * Schopný otevřeně a přímo komunikovat. * Chuť a schopnost aktivně prodávat. * Zaučovat, vzdělávat a pomáhat svým zaměstnancům kariérně růst. * Proaktivní v přístupu k zákazníkům, řešení reklamací a zadaným úkolům. * Samostatně si poradit i ve stresových situacích. * Iniciativní a přicházející s novými nápady, které zvýší kvalitu prodejny i zaměstnanců. * Ochotný pracovat o víkendech nebo ve svátcích. * Zvládat ovládání MS Office: zejména Excel, Outlook. * Milovník zvířat, protože bez toho to nejde.

Co dostanete na oplátku:

* Pestrou a zajímavou práci, kdy každý den je jiný. * Práci v příjemném a moderním prostředí. * Motivační platové ohodnocení založené na plnění tvých obchodních cílů a tvých kvalitách. * Velmi výhodné zaměstnanecké slevy na všechny naše produkty pro tvoje zvířátka. * Stravenkový paušál ke mzdě. * 5 týdnů dovolené. * Absolvování kurzu Péče o zvířata na prodejnách a kurzu Vyhrazené léčivé přípravky. * Možnost kariérního růstu. * Zaškolování přímo na prodejně, interní vzdělávání a školení.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Obchod, marketing, nákup, region Plzeň

BRIGÁDA - POKLADNÍ MÖBELIX PRAHA VYSOČANY

  • Möbelix
  • Praha hl.m.
  • 150 - 150 Kč/hod

Kdo ovlivní, jestli zákazník odejde z obchodu s dobrým pocitem? Pokladní. U pokladny totiž nákup končí. A znáte to, konec dobrý, všechno dobré. Láká Tě práce pokladní? Hledáš přivýdělek a máš čas i o…

BRIGÁDA - POKLADNÍ MÖBELIX PRAHA VYSOČANY

Obchodní manažer /ka - automatizace / robotika

  • FreeCon
  • Pardubicko
  • Dohodou

proaktivní komunikace se stávajícími i potencionálními zákazníky aktivní vyhledávání obchodních příležitostí zpracování zadání, příprava komplexních technických a cenových nabídek, vyjednávání…

Obchodní manažer /ka - automatizace / robotika

BRIGÁDA V LÉKÁRNÁCH BENU

  • Benu
  • Česká republika
  • Dohodou

NABÍZÍME BRIGÁDY VE VŠECH TYPECH LÉKÁREN V RÁMCI CELÉ ČR

BRIGÁDA V LÉKÁRNÁCH BENU