Mistr - pozemní stavby

Silná stavební společnost s mnohaletou tradicí hledá Mistra - pozemní stavby ❗

Orientujete se v projektové dokumentaci a chcete posunout svou kariéru o další úroveň výše?

Nabízíme možnost vypracovat se u moderní společnosti, která v dnešní nejisté době představuje stabilitu a jistotu!

Pracovní náplň:
✔ řízení a organizace práce na vymezeném úseku výstavby
✔ organizace a koordinace činností zaměstnanců a subdodavatelů
✔ kontrola prováděné práce a dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě
✔ dohled nad hospodárností a kvalitou díla
✔ práce s harmonogramem a technologickými předpisy
✔ řízení dodávek materiálu a nasazení pracovních strojů
✔ vedení související evidence, dokumentace a záznamů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

✔ SŠ stavebního směru
✔ schopnost týmové práce pod vedením stavbyvedoucího
✔ flexibilita
✔ znalost práce s PC (excel, word, outlook), MS Project
✔ řidičský průkaz skupiny B
✔ pracovitost, svědomitost, chuť se učit
✔ rádi zaučíme absolventy, praxe není potřeba

Co dostanete na oplátku:

✔ práci na HPP
✔ 25 dní dovolené, sick days
✔ krátké pátky, neboť do čtvrtka se pracuje od 8:00 do 17:00
✔ home office 2x týdně, po domluvě možno i navýšit
✔ moderní kanceláře
✔ možnost profesního růstu
✔ příspěvky na stravování, personální rozvoj, vzdělávání
✔ technické zázemí a vybavení nutné pro plnění pracovních povinností
✔ odborná školení
✔ multisport kartu

Láká Vás tato příležitost? Tak nám pošlete svůj životopis a řekneme si víc!