Mistr v chemickém provozu

Do kmene menší stabilní firmy v Liberci hledáme kolegu na pozici MISTRA, který bude mít na starosti vedení malého týmu provozních chemiků.

Náplň práce:
vedení menšího týmu pracovníků
dohled nad provozem jednotlivých výrobních úseků
kontrola stavu technologie, řešení problémů, spolupráce s ostatními odděleními
sledování a řízení technologického procesu chemické výroby
fyzická kontrola činnosti a stavu technologie

Jaké zkušenosti byste měli mít:

vzdělání chemického nebo technického zaměření
zkušenosti s vedením týmu
praxe v chemickém průmyslu velkou výhodou
znalost práce na PC
ochota pracovat v nepřetržitém provozu
spolehlivost, zodpovědnost

Co dostanete na oplátku:

HPP do kmene stabilní společnosti
mzda od 34 000 Kč + prémie dle výsledků + příplatky
rodinné prostředí, ale unikátní technologie chemického provozu
možnost kariérního postupu na pozici výrobního technologa
13. plat, věrnostní bonus
Vánoční a vitamínové balíčky
příspěvek na stravování 150 Kč / odpracovaná směna
5 týdnů dovolené, 3 sick day