Obchodní zástupce

Hledáme obchodního zástupce!

 - neomezené bonusy!

Máte obchodní praxi a zajímá Vás zemědělská problematika či technika?

Pošlete nám své CV a spojte svoji práci se svým hobby!

Náplň práce:

  • Vedení obchodních jednání
  • Komunikace s klienty
  • Akvizice a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající klienty
  • Tvorba cenových nabídek
  • Prezentace nových produktů, reprezentace značky
  • Cestování ve svěřeném regionu

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Obchodní dovednosti z praxe
  • Přehled o zemědělských strojích
  • Zájem o zemědělskou problematiku - výhodou!
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni - výhodou!

Co dostanete na oplátku:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Neomezené bonusy
  • Služební vůz i k osobním účelům
  • Možnost osobního rozvoje
  • Možnost práce převážně z domu
  • Časovou flexibilitu
  • Plnou podporu od vedení společnosti
  • Zastoupení silné značky na trhu