Obsluha linky

Hledáme obsluhu linky Flowforming, která bude zpracovávat kola obrobením, předehřátím a tažením dle předpisů. Vaším úkolem bude také udržovat zařízení, zajišťovat chod dopravních systémů a případně manuálně dohazovat odlitky do linky.

Náplň práce:

  • kontrola dopravníků a překládacích stanic
  • obrobení kol na stroji Danobat
  • obsluha robotů KUKA pro manipulaci s koly
  • předehřívání kol v peci a kontrola teplot
  • seřízení a zpracování kol na stroji Layfeld
  • údržba a čištění linky a chladící nádrže
  • vyprázdnění linky dle potřeby.
  • dodržování bezpečnostních předpisů.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • zodpovědnost za kvalitu a množství zpracovaných kol
  • strukturovaný životopis
  • zajištění bezpečnosti a funkčnosti zařízení
  • dokumentace prováděných činností
  • hlášení závad a nepravidelností
  • udržování pořádku na pracovišti

  • stabilní zaměstnání v úspěšné firmě s moderním pracovním prostředím
  • možnost profesního růstu a dalšího vzděláván.
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům
  • zaměstnanecké benefity a příjemnou pracovní atmosféru