Operátor skladu – kratší pracovní poměr

🌟 Operátor skladu – kratší pracovní poměr – Poděbrady 🌟

Hledáte práci na hlavní pracovní poměr, ale nemůžete pracovat 8 hodin denně? Ať už jste rodič, student nebo jen hledáte možnost skloubit práci s volným časem, máme pro vás ideální příležitost v Plaček Group! Jsme moderní sklad zaměřený na prodej krmiv a potřeb pro zvířata, sídlíme mezi Poděbrady a Pátkem, a do našeho týmu hledáme nové posily na kratší pracovní dobu.

Co vás čeká:

  • Různorodá práce ve skladu: příjem, kontrola a ukládání zboží, doplňování zásob, příprava objednávek.
  • Možnost naučit se řídit VZV: Nemáte zkušenost? Nevadí, rádi vás zaškolíme.
  • Příjemné pracovní prostředí: Skvělý tým kolegů a vstřícní vedoucí, kteří vás vždy podpoří.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co od vás očekáváme:

  • Pracovní doba ideálně 8:00–13:00 od pondělí do pátku
  • Pečlivost a spolehlivost: Smysl pro pořádek je u nás velkou výhodou.
  • Chuť pracovat a učit se nové věci.

Co dostanete na oplátku:

Co vám nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na kratší pracovní dobu.
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč za každou odpracovanou směnu (nad 5,5h).
  • Zaměstnanecké slevy na chovatelské potřeby a krmiva.
  • Přátelské a pohodové pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře.
  • Parkování zdarma: Dorazíte autem, na kole nebo motorce? Bez obav, máme dostatek parkovacích míst!