PHP developer

O Společnosti:

Lázně Travel je malá firma s 16 zaměstnanci, včetně 2 ve vývoji. Tým se skládá z jednoho vývojáře a jednatele společnosti, který také řídí projekty. Vyvíjejí vlastní CRM systém, který existuje od roku 2016. Aby drželi krok s nejnovějšími technologiemi, potřebují implementovat nové funkce, pro které v současné chvíli nemají kapacity.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

O Projektu:

Jejich CRM, které budete pomoci vyvíjet se napojuje na Open Travel - software zaměřený na poskytování otevřených a přístupných dat a API pro cestovní ruch a turistický průmysl. Jeho hlavním cílem je zjednodušit přístup k informacím o cestování, jako jsou destinace, atrakce, ubytování, doprava a další relevantní služby. To umožňuje společnosti Lázně Travel vytvářet aplikace a služby, které využívají tato data k poskytování lepších a informovanějších řešení pro cestovatele. Vyvíjejí také vlastní rezervační systém (API), který se integruje s channel managery partnerů (Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko).

Tech-stack na Projektu:

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadavky:

Seniorní PHP vývojář se znalostí frameworků. Hledáme člověka, od kterého se tým může učit a který má široký přehled o IT trendech.


Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Informační technologie, region Středočeský kraj

IT Product Manager

  • Etnetera
  • Středočeský kraj
  • Dohodou

Green:Code je jedinečná společnost, ve které se spojuje 126 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu Škody Auto a více než 20 let praxe s vývojem webových portálů a aplikací společnosti…

IT Product Manager