Plánovač jakosti

Pro významného klienta specializujícího se na výrobu a vývoj komponentů pro automobilový průmysl hledám momentálně Inženýra kvality. Tato společnost se zaměřuje na poskytování inovativních řešení pro optimalizaci výkonu motorů a ochranu proti škodlivým částicím. Jejich úzká spolupráce se špičkovými partnery v různých průmyslových odvětvích zdůrazňuje snahu o posun směrem k přední linii technologického pokroku a kvality.

  • Popis pozice:
  • Pravidelná komunikace a interakce se zákazníky k vyhodnocení jejich potřeb a očekávání
  • Vedení a realizace auditů kvality a zavádění nápravných opatření
  • Řízení reklamací a dotazů zákazníků, včetně jejich analýzy a řešení
  • Příprava a prezentace reportů o kvalitě a výkonnosti pro interní týmy a zákazníky
  • Aktivní účast na vývoji a zlepšování interních procesů kvality

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co Vám nabízíme?

  • Příspěvek na stravování: 155 Kč/den, abyste měli vždy dostatek energie na plnohodnotný den
  • Flexibilní pracovní doba
  • Penzijko: Plánovaný penzijní příspěvek pro váš klidný důchod
  • Dojezdový bonus: Až 3 000 Kč jako podpora vašeho dojezdu do práce i z práce
  • Home Office
  • Vzdělávací programy: Možnost intenzivního rozvoje - kvalifikační kurzy s možností přespání, jazyková výuka s rodilými mluvčími pomocí videokonferencí (anglický nebo italský, španělský aj. jazyky) pro zdokonalení vašich jazykových dovedností.
  • Firemní akce a večírky, teambuildingy
  • Volný dress code: U nás není problém, pokud si přijdete tak, jak se cítíte nejlépe, nemusíte chodit v business oblečení
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat: Roční bonus, který odmění vaši práci a úsilí

Co dostanete na oplátku:

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost norem ISO 9001 nebo podobných standardů kvality
  • Dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • Minimálně SŠ/SOU vzdělání
  • Praxe v oblasti kvality
  • Pokud se Vám pracovní pozice líbí, zanechte mi vaše CV. Já se s Vámi ráda spojím a proberu s Vámi detaily.