PLC Mérnök

Megbízónk egy multinacionális autóipari gyártó vállalat, mely termékeivel iparágának meghatározó beszállítója. Jelenleg egy tapasztalattal rendelkező, senior PLC mérnököt keresnek csapatukba angol vagy német nyelvtudással.

- PLC programok javítása az automatizált berendezések vezérlésének frissítése érdekében

- PLC rendszerek hardver elemeinek tervezése, fejlesztése és üzemeltetése

- Új berendezések szoftver és hardver vezérlésének megtervezése és fejlesztése

- Megelőző karbantartási feladatok

- Jelentések és dokumentációk elkészítése

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

- Automatizálási vagy mechatronikai technikusi, illetve PLC programozói felsőfokú végzettség

- Legalább 3 éves PLC programozói tapasztalat

- Középfokú angol vagy német nyelvtudás

- Siemens TIA Portal, Allen Bradley RSLogix 500 ismeret

Mit kap cserébe:

- Versenyképes bérezés

- Cafeteria, utazási támogatás

- Határozatlan idejű munkaszerződés

- Nemzetközi háttér