PLC Technik

Máte zkušenost a umíte programovat PLC? Vzdělání v elektrotechnickém oboru? Máte platnou NV 194/2022 (Vyhl. 50/78 Sb.)?

Pak je tato nabídka možná právě pro Vás!

Pro našeho významného klienta v Táboře obsazujeme pozici Technik PLC (m/ž), zaměstnání přímo do kmene společnosti.

Náplň práce:

  • Programovat PLC s využitím Siemens technologií
  • Navrhovat, implementovat a udržovat PLC řídicí systémy
  • Diagnostikovat a řešit problémy v PLC systémech
  • Spolupracovat na nových projektech

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Zkušenost a znalosti programování PLC
  • Odbornou způsobilost dle NV 194/2022 (Vyhl. 50/78 Sb.)
  • Znalost anglického jazyka
  • Práce na jednu směnu

Co dostanete na oplátku:

  • Nástupní mzdu dle zkušeností a praxe
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další zaměstnanecké benefity