Podpora zavádění zlepšovacích procesů

Pro našeho významného klienta  hledáme vhodného kandidáta.

Náplň práce:

-  implementace štíhlé výroby a neustálého zlepšování ve spolupráci s externím konzultantem

- reporting kolegům do DE

- prosazování nových námětů v oblasti zlepšování

- monitoring  již nastavených procesů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

- SŠ vzdělání, výhodou nikoliv podmínkou  SŠ technického směru

- schopnost domluvit se německy nebo anglicky

- samostatnost

- komunikační a organizační dovednosti

- pozitivní přístup ke změnám

- schopnost motivovat své kolegy

- znalost čtení technických výkresů a dokumentů

Co dostanete na oplátku:

 - nástupní mzda 40 000 Kč/měs.

 - příjemné a moderní prostředí

 - stravenky

 - docházkový bonus

 - příspěvek na dopravu

 - 25 dní dovolené