Pojistný matematik

Staňte se součástí týmu pojistných matematiků!

  • Výpočty související s investičním životním pojištěním (odkupy, bilance, odhad
investic)
  • Výpočet neživotních rezerv dle lokálních účetních standardů i dle Solvency II
  • Tvorba podkladů v rámci finančních závěrek v pojistně-matematickém týmu
  • Reporting ČNB, příprava podkladů pro audit
  • Výpočet předpokladů vstupujících do modelů cash flow v životním pojištění
  • Další analýzy dat

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti (pojistné) matematiky, statistiky či ekonometrie
  • Velmi dobrá znalost MS Excel, VBA výhodou
  • Kladný vztah k číslům a chuť rozvíjet své dovednosti
  • Zkušenosti z pojišťovnictví výhodou

 Práci v menší pojišťovně s dobrým kolektivem, kde se všichni známe.
  • Náplň práce přizpůsobíme Vašim zkušenostem.
  • Možnost práce z domova (10 dnů/měsíc)
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • A spoustu dalších výhod – např. stravenky, Cafeteria, Multisport karta a další.

Další pozice v oboru Ekonomika a Finance, region Praha hl.m.

Head of Compliance

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Prague
  • By agreement

I am currently looking for an experienced candidate for the role of Head of Compliance to join our client, an international financial institution based in Prague.

Senior Financial Controller

  • KP2 Czech Republic
  • Praha-východ
  • 100 000 Kč/měs

Pro našeho klienta výrobní společnost vyrábějící širokou škálu produktů z drahých kovů hledáme Senior finančního controllera.

Správa finančních systémů - part-time

  • Praha hl.m.
  • Dohodou

Aktuálně hledám studenta či studentku VŠ na part-time pozici ve správě finančních systémů. Pokud máte zájem o dlouhodobou brigádu ve významné společnosti sídlící na Praze 4, ráda s Vámi proberu…