Pracownik myjni samochodowej w salonie sprzedaży - Lublin

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby, która potrafi zrobić dobre zdjęcia do prezentacji samochodu.

Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny,
  • Wykonywanie zdjęć do prezentacji samochodów (mile widziana osoba interesująca się fotografią motoryzacyjną).
  • Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu),
  • Parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach,
  • Realizacja drobnych napraw,

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków,
  • Gotowość do pracy na zewnątrz,

Co otrzymujesz w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego),
  • pracę zmianową (w godzinach 8-20), tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych,
  • możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.),

Poslat nabídku na e-mail