Pracownik Myjni w Salonie Samochodowym - Praca dodatkowa

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu!
Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych.

  • Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy na zewnątrz.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 26 PLN brutto/1h pracy
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).