PRÁVNÍK (m/ž)

Skupina VINCI Construction CS je největší stavební skupinou v České i Slovenské republice. Pokrývá většinu oborů stavebních činností ve všech českých i slovenských regionech a tvoří ji celkem 22 značek. Působí v oblasti dopravního stavitelství, mostních konstrukcí, vodohospodářských i pozemních staveb. Více informací naleznete na www.vinci-construction.cz

Máte právní vzdělání a třeba i zkušenosti s aplikací obchodního práva? Staňte se součástí VINCI Construction CS, oblasti Morava, a pracujte pro největší stavební skupinu v České a Slovenské republice.

Pozice je vhodná také pro čerstvé absolventy a absolventky právnické fakulty!

  • Poskytovat právní poradenství pro každodenní fungování oblasti Morava a jednotlivých společností Skupiny
  • Provádět právní rozbory případů, vyjednávat obchodní smlouvy a odpovídat za jejich právní soulad
  • Zastupovat společnosti Skupiny ve správních a soudních řízeních
  • Vymáhat pohledávky, vyjednávat a prosazovat nároky u významných obchodních partnerů společnosti
  • Poskytovat právní služby v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Kancelář v Brně (Vídeňská 104) nebo ve Zlíně (Louky 330)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VŠ právnické vzdělání, znalost platného práva
  • Předchozí pracovní zkušenost s aplikací platného práva (min. 1 rok i během studia)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – B2
  • Znalost MS Office na pokročilé uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, zaměření na detail
  • Znalost smluvních podmínek FIDIC nebo předchozí zkušenost v advokaci výhodou

Co dostanete na oplátku:

  • Pestrou pracovní náplň u stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál ve výši 100 Kč
  • Možnost občasné práce z domova
  • Roční odměny
  • Program Castor – nákup firemních akcií
  • Možnost zvyšování profesní kvalifikace, nabídka školení ve VINCI Construction ACADEMY
  • Příspěvky na sport, kulturu, zdraví, rekreaci nebo kartu Multisport
  • Po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění