Pripravený/á sa relokovať? Nové možnosti v ČR - Projektový špecialista

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Ste pripravený relokovať sa za prácou do Českej republiky? Náš klient rozširuje svoj tím a možno práve Vy ste ten pravý zamestnanec. Čítajte ďalej.

Ste projektový špecialista s minimálne stredoškolským vzdelaním a ideálnym zameraním na projektový manažment? Máte nejakú prax v tomto odbore alebo ste šikovný a zanietený absolvent? Máte znalosti v oblasti metodík riadenia projektov a ste schopný plánovať a monitorovať projekty? Máte vynikajúce organizačné a komunikačné zručnosti? Dajte nám o sebe vedieť. :)

Náplň práce Projektového špecialistu je:

  • Spolu s projektovým tímom zákazníka vedie interný projektový tím od nominácie projektu až po spustenie sériovej výroby (vrátane plánovania, koordinácie a riadenia projektov od počiatočného konceptu až po dokončenie a implementáciu)
  • Implementuje požiadavky zákazníka do všetkých kľúčových oblastí spoločnosti a pripravuje podmienky pre sériovú výrobu
  • Zabezpečuje interné požiadavky, testy, certifikáty a iné nevyhnutné kroky pre uvoľnenie sériového procesu [PPAP] v súlade s charakterom projektu
  • Riadi komunikáciu a reportovanie priebehu projektu, spracováva potrebnú dokumentáciu a certifikáty pre zákazníka
  • Poskytuje krátkodobú podporu a dohľad nad sériovým procesom po jeho spustení

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Vhodný kandidát na pozíciu Projektový špecialista by mal mať:

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie, ideálne v oblasti projektového manažmentu s technickým zameraním
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti projektového riadenia, najlepšie v priemyslovom prostredí, prípadne ako šikovný absolvent
  • Znalosť metodiky riadenia projektov a nástrojov na plánovanie a sledovanie projektov
  • Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme a riešiť problémy kreatívne a efektívne
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosti s prácou na počítači
  • Vodičský preukaz skupiny B

Čo dostanete na oplátku:

  • Konkurenčné platové podmienky a benefitný balíček
  • Možnosť profesijného rastu a rozvoja v dynamickom prostredí
  • Priateľskú pracovnú atmosféru a tímovú kultúru
  • Možnosť zapojiť sa do inovatívnych projektov a technológií
  • Príspevok na stravovanie
  • Relokačný bonus

Poslat nabídku na e-mail