Process Engineer pro AUTOMOTIVE projekty (Manufacturing Engineer)

Hledám zkušeného kandidáta do Brna na novou pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR - specialista automotive projektů

Náplň práce:

• Zodpovědnost za svěřené projekty – od vývoje až po předání do sériové výroby (zaštítí projekt po procesní a částečně i kvalitářské stránce s cílem splnit zadání – výstup, scrap apod.)

• Zodpovědnost za plynulý chod svěřené výroby (možná částečně, primárně bude pro projekty)

• Tvorba, optimalizace a aktualizace technologických a výrobních postupů (v souladu s IATF)

• Podíl na realizaci výrobních změn

• Samostatná analýza dat a návrhy optimalizace výrobních linek

• Správa výrobních dat ve firemním systému

• Aplikace nástrojů štíhlé výroby, 5S, Poka Yoke, TPM, P-FMEA, SPC, MSA atd.

• Komunikace s kolegy a zákazníky z celého světa

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Předpoklady:

• VŠ vzdělání technického směru (nebo odpovídající znalosti) – ideálně VŠ strojař

Komunikativní znalost angličtiny – schopnost dorozumět se ústně i písemně - nezbytné

Zkušenost s vedením projektů (ideálně zavádění nových výrobků v automotive  - montáži

• Praxe se šroubováním velkou předností

Schopnost číst a porozumět technickým výkresům

• Orientace v pneumatických procesech - výhodou

• Technické a analytické myšlení

• Preciznost, samostatnost a zodpovědnost

• Proaktivní přístup, ochota a chuť učit se nové věci