Product Planner

Partnerünk egy budapesti kutatás-fejlesztéssel és gyártással is foglalkozó , továbbá a gépeikhez tartozó kémiai reagensek előállításával foglalkozó nemzetközi vállalat.
Jelenleg budapesti központjukba keresünk Production Planner kollégát.

  • Bill of material (BOM)-ok létrehozása és karbantartása
  • Bill of material (BOM)-ok áttöltése ERP rendszerbe
  • Változtatás menedzsment operatív szintű vezetése, változtatási igénylők létrehozása, nyomon követése és menedzselése a változtatás bevezetéséig
  • A szervezeti egységek közötti feladatok koordinálása: fejlesztés, stratégiai beszerzés, gyártástervezés, gyártás és projektmenedzsment
  • Projektek kezelése a prototípusfázistól a termelés kezdetéig a következőkre vonatkozóan: termeléstervezés támogatása, beszerzési határidők és termékköltségek nyomonkövetése
  • Beszerzési javaslatok bevitele az ERP rendszerbe

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség műszaki menedzser, vagy egyéb műszaki területen
  • 3-5 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete, különösen Excel
  • ERP rendszer és BOM kezelő szoftver használatában szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó, analitikus és fogalmi készségek
  • Minőségi tudatosság és költségtudatosság
  • Tárgyalási készségek
  • Csapatmunka készségek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Hibakezelési képesség
  • Önálló munkavégzés, önmenedzsment
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Hasonló/megegyező iparágban project vezetésben szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • SAP-ban /ERP/, Windchill-ben /PLM/ szerzett tapasztalat

Mit kap cserébe:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern munkakörnyezetet
  • Nyelvi képzéseket (angol/német)
  • Cafeteria juttatások
  • Sportolási lehetőségek céges szinten
  • Medicover egészségbiztosítás