Projektant silnoproudu

📣 Do české energetické společnosti hledáme projektanta silnoproudu❗

Do české energetické společnosti hledáme projektanta silnoproudu!

Společnost působí v oblasti elektroinstalace vysokého a nízkého napětí, věnuje se projektové a poradenské činnosti, revizím, servisu a analýzám sítí. Sídlí na Praze 5.

Pracovní náplň:

  • Zpracování projektové dokumentace silnoproudé elektroinstalace.
  • Vypracování projektové dokumentace dle platných norem a vyhlášek.
  • Práce v programu AutoCAD.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VŠ nebo SŠ odborné vzdělání (zaměření elektro - silnoproud, řídící systémy).
  • Orientace ve výkresových dokumentacích.

Řidičský průkaz skupiny B.

  • Flexibilita, komunikativnost a pohyb v terénu.
  • Znalost práce na PC a znalost programů Word, Excel, Outlook.
  • Bezúhonnost.
  • Znalost návrhových prostředků CAD/MicroStation.
  • Znalost vyhlášek a norem souvisejících s projekční činností elektro

vyhláška 50/78 Sb. §10 - výhodou.

  • Neformální, přátelská atmosféra, která je opakem korporátu.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost home office dle domluvy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál.
  • Vzdělávání a profesní rozvoj.
  • Možnost ubytování.
  • Možnost mít v práci svého domácího mazlíčka.
  • Kanceláře na Praze 5 (Hlubočepy).